100% Ducato. 100% Elektrické. 100% vhodné pre akúkoľvek úlohu.

To o čom sa už dlhšie šepkalo je tu. Nové, plne elektrické Ducato. 

Pripravenosť pre akúkoľvek úlohu je viac než len myšlienka, je to filozofia značky Fiat Professional. Fiat Professional s maximálnou starostlivosťou vyvinul vozidlo pre novú éru, nadväzujúce na takmer štyridsaťročnú tradíciu modelu Ducato, ktoré prináša nový štandard v oblasti elektromobility.

Modelový rad zahŕňa dodávkové verzie s objemom nákladového priestoru od 10 do 17 m3, verzie s kabínou s tromi rôznymi rázvormi náprav a modely na prepravu osôb (k dispozícii neskôr), čo pokrýva takmer všetky potreby profesionálov.

U E-Ducata nájdete všetko načo ste boli doteraz zvyknutý:

*najlepšie objemy nákladového priestoru v triede ( od 10 do 17 m3 )

*najlepšiu užitočnú hmotnosť v triede, a to až 1160kg

Dojazd v mestskej prevádzke cez 370km a najlepšiu užitočnú hmotnosť medzi konkurentmi triedy do 3,5 tony. Čo sa týka nabíjania E-Ducato ponúka až 4 možnosti nabíjania s chytrým konektorom umožňujúcim nabíjať tak striedavým (AC), ako aj jednosmerným prúdom (DC).

V núdzovom režime má E-Ducato unikátnu vychytávku v štruktúre batérii, ktorá umožňuje pokračovať v ceste aj v prípade poškodenia niektorého z článkov batérie.

Užívajte si daňové výhody a prístup do centra miest, kam môžu mať vozidlá s bežným spaľovacím motorom vjazd zakázaný.

Pre viac informácii: +421 919 170 888 predaj@tanex.sk, +421 919 185 111 tanex@tanex.sk

 

Majiteľ trnavského TANEX-u potvrdil novinku, k predaju značky Fiat pribudne Mazda Majiteľ trnavského TANEX-u potvrdil novinku, k predaju značky Fiat pribudne Mazda Viac
Spoločnosť Mazda North America Operations predstavuje premiéru prvého modelu z novej továrne v Alabame, Mazdu CX-50 Spoločnosť Mazda North America Operations predstavuje premiéru prvého modelu z novej továrne v Alabame, Mazdu CX-50 Viac
Nová Mazda CX-60 Nová Mazda CX-60 Viac
OZNAM OZNAM Viac

KOMENTÁRE

DOPYTOVÝ FORMULÁR

Nenašli ste Vaše auto?

Vážení zákazníci, pokiaľ máte záujem o akýkoľvek typ vozidla, neváhajte a vyplňte nasledujúci nezáväzný formulár.

Captcha